PART: 3SH-SA22-E – PORTABLE SAWMILL – GASOLINE MOTOR 9 HP – DIAMETER CAPACITY 22”
AMXmachine
Contact Seller
Description
New with warranty
Specifications
Engine: 9 HP gasoline
Max log diameter: 22"
Max board diameter: 20"
Max cutting thickness: 4-1/2"
Max cutting length:110"